Followers

Google+ Followers

keshe

Friday, 21 January 2011

21 January 2011Jestem SaLuSa z Syriusza i mogę wam powiedzieć, że my z Galaktycznej Federacji czujemy ekscytację bliskości momentu w którym nasza obecność zostanie zaakceptowana na całym świecie. Pragniemy pomóc zmniejszyć cierpienie jakie ma miejsce w wielu zdeprawowanych krajach, jak i oczywiście w każdym innym miejscu waszej planety. 

Posiadamy całe wymagane doświadczenie aby odwrócić sprawy całkiem szybko. Właściwie potrafimy wniknąć w nie znacznie głębiej od was i dokładnie stwierdzić jakie kroki muszą być podjęte. Trzymajcie się Moi Drodzy, jako że pomoc nadejdzie już wkrótce w najbardziej efektywny i łagodny sposób.
SaLuSa  21 stycznia 2011


Chaos w okresie końca czasów nie jest niczym nadzwyczajnym, aby nowa ścieżka mogła się wyłonić, wszystko stare musi odpaść. Powinniście być już w stanie dostrzec kierunek w jakim zmierzacie, pokryje się on z planem Wniebowstąpienia. Wraz ze zmianami jakie zachodzą w świadomości, każda jednostka przeżywać będzie własne doświadczenia. Możecie zauważyć, że jesteście w stanie utrzymać wewnętrzny balans i żadne zewnętrzne wydarzenia nie wyprowadzają was tak łatwo z równowagi. Koniec czasów jest świetnym testem który sprawdza jak dalece jesteście rozwinięci. Musicie zmagać się z nieustannym atakiem na wasze zmysły a widok śmierci i zniszczenia wydaje się bez przerwy przesiadywać w mediach. Gdy jesteście w stanie ofiarować swą miłość oraz współczucie wszystkim dotkniętym i nie dajecie przy tym własnym emocjom szarpać strun waszego serca, wówczas ustawiacie się ponad zasięgiem negatywnej odpowiedzi. Złość jaką w niektórych osobach to wywołuje, sumuje się z już istniejącym strachem i karmi tych którzy próbują was zaniepokoić.


Rozejrzyjcie się wokół a będziecie w stanie znaleźć wystarczająco dużo pozytywnych informacji, aby wznieść własne oczekiwania ku górze. Są tam znaki które wskażą, iż Ciemni szybko przegrywają walkę o władzę nad ludzkością. Zauważcie jak Chińscy liderzy podpisują koncesje z Zachodem i używają własnej mocy by zapobiec zakładaniu siedzib Illuminati na Wschodzie. Oni są częścią rosnącego ruchu prowadzącego do stabilizacji świata i wykorzenienia wpływów, które próbowały poprowadzić was w kierunku kolejnej wojny. Nie możemy zatrzymać pomniejszych kłótni i konfrontacji, lecz zapobiegniemy wszelkim eskalacjom sporów skutkujących ogólnoświatowym konfliktem. Leży to w zakresie naszych kompetencji jak i jest odpowiedzią na rosnące poziomy świadomości, poszukujące pokoju wśród wszystkich ludzi. Nie jest już dłużej możliwym, aby kilku kierowało losem gatunku ludzkiego a droga otwiera się na ostatnie fazy dualności jaką znacie.


Poprzez wiele wcieleń i doznawanie życia wśród licznych cywilizacji, doświadczyliście praktycznie każdej religii i kultury, stojąc dzisiaj jako niebywale zaawansowane dusze. Wasza intuicja została przez nie podniesiona i nie pozostało wam wiele do nauki poza aplikacją nabytej wiedzy w życiu codziennym. W ten sposób powinniście być w stanie podejmować decyzje, które utrzymują was w Świetle. Wasze połączenia z jakimkolwiek aspektem ciemnych działań powinny zostać zerwane w momencie gdy odpowiadacie swojemu Wyższemu Ja. Stanie się to normalnym trybem życia a harmonia i równowaga będą jego rezultatem. Prawa ustanowione przez człowieka są marnym odbiciem praw Wszechświata i czasem będziecie musieli z nimi walczyć aby sięgnąć sprawiedliwości. Wraz z naszym przylotem, wprowadzone zostaną zmiany a Konstytucja wraz z małymi poprawkami powróci do życia, dla populacji która szybko rozpoznaje potrzebę podjęcia takich działań. Ciemni od dawna prowadzili grę po swojemu, różnica polega na tym że w ostatnich czasach nie kryli się ze swoimi działaniami. Światło pracowało jednak głównie poza sceną i preferuje ono anonimowość ze względów bezpieczeństwa. Tak naprawdę, Światło nigdy nie wstrzymywało pracy nad waszym podniesieniem.


Teraz oczekujecie na Rządowe zmiany, Odtajnienie i programy które przyniosą wam obfitość w pozostałych dniach tego cyklu. Wszystko przesuwa się naprzód,  wejdziemy z rozpędu we właściwym momencie i zmiany będą energicznie wprowadzane. Nasze wstępne przemówienia będą niezwykle istotne aby zapewnić ludzi i uzyskać ich wsparcie, zwracamy na ten aspekt szczególną uwagę. Wielu poczuje się zmieszanych lecz prawda o waszej historii przejdzie długą drogę oczyszczenia z nieprawdziwych informacji. Byliście celowo zbijani z tropu i trzymani w ciemności w odniesieniu do wielu wydarzeń, o których jako Niezależne Istoty macie pełne prawo wiedzieć. Na przykład, istnieją szerokie i niepodważalne dowody nie tylko zapewniające o istnieniu w przeszłości życia na waszym Księżycu oraz na Marsie, ale również potwierdzające iż istnieje ono do dziś. Wiadomo również o wewnętrznej Ziemi zamieszkałej przez zaawansowane Istoty i nie odnosimy się teraz do podziemnych baz przetrzymujących zarówno ludzi jak i istoty pozaziemskie. Naprawdę macie tak wiele do sprostowania i nadrobienia a niektóre informacje będą zarówno szokujące jak i sensacyjne.


Najważniejsze że będziemy w stanie dowieść ponad wszelką wątpliwość o prawdziwości naszych informacji a możemy to zrobić na sposoby które was zadziwią, poprzez powrócenie do przeszłości. Kochacie swoje tajemnice, lecz jeszcze bardziej spodobają wam się odpowiedzi i za przykład możecie wziąć Wielką Piramidę. Wywołała mnóstwo spekulacji odnośnie czasu w którym ją zbudowano oraz jej przeznaczenia. Niektórzy badacze dowiedzieli się sporo w tej kwestii lecz ogromne rzesze mają o tym niewielkie pojęcie. Powiedzmy że sięga to 10 tys lat wstecz i zostało zbudowane przez istoty pozaziemskie, które jak odkrywacie, stworzyły na świecie całą sieć takich olbrzymów. Wasz Główny nurt historyczny jest w tej kwestii bardzo ograniczony i niedokładny co tyczy się ostatnich 12 tys lat albo i więcej. Co ciekawe, to wy byliście własnymi przodkami. To wyjaśnia dlaczego niektórzy czują taki pociąg w stronę różnych cywilizacji. Może mieć to wpływ na wasze upodobania nawet po dziś dzień i jest widoczne w wielu domach. Poczujecie dreszcze gdy pokażemy wam jak dokładnie została zbudowana Wielka Piramida, poprzez przyniesienie do was przeszłości.


Moi Drodzy, wiedząc co was czeka odnajdźcie w tej wiedzy radość i satysfakcję. Ciemni nie będą mieli w tej kwestii nic do powiedzenia i zostaną usunięci ze wszystkich władczych stanowisk. Wielkie duchowe Istoty wejdą na ich miejsca i Gatunek Ludzki nareszcie zostanie wyprowadzony z ciemności ku Światłu i Prawdzie Zrozumienia. Cóż za wspaniałe czasy stoją tuż za rogiem, wiemy o tym gdyż jesteśmy ich częścią. Czy zdajecie sobie sprawę jaki ciężar zostanie zdjęty z waszych ramion, i jak szybko stresujące sytuacje zostaną zmienione. Być prawdziwie wolnym samo w sobie jest potężnym krokiem naprzód, lecz przychodzi to wraz z rozpoznaniem Jedności i Wszystkiego-Co-Jest.


Jestem SaLuSa z Syriusza i mogę wam powiedzieć, że my z Galaktycznej Federacji czujemy ekscytację bliskości momentu w którym nasza obecność zostanie zaakceptowana na całym świecie. Pragniemy pomóc zmniejszyć cierpienie jakie ma miejsce w wielu zdeprawowanych krajach, jak i oczywiście w każdym innym miejscu waszej planety. Posiadamy całe wymagane doświadczenie aby odwrócić sprawy całkiem szybko. Właściwie potrafimy wniknąć w nie znacznie głębiej od was i dokładnie stwierdzić jakie kroki muszą być podjęte. Trzymajcie się Moi Drodzy, jako że pomoc nadejdzie już wkrótce w najbardziej efektywny i łagodny sposób.


Dziękuję SaLuSa.
Mike Quinsey.

Tłumacz: Boogy
The Galactic Federation Messages by Mike Quinsey
http://www.galacticchannelings.com/ - All languages stated below
http://gfswedish.blogspot.com/ - Português - Novo
http://gfingreeck.blogspot.com/ - ΕΛΛΗΝΙΚΑ/Greeck
http://gfinbulgaria.blogspot.com/ - БЪЛГАРСКИ/Bulgarian
http://gfinpolish.blogspot.com/ - POLSKA/Polish - NEW
http://gfinrussia.blogspot.com/ - РОССИЯ/Russian – NEW
http://gfincroatia.blogspot.com – HRVATSKI/Croatian – NEW
http://gfinhungary.blogspot.com/ - MAGYAR/Hungarian – NEW
http://gfinnorway.blogspot.com/ - NORSK/NORWAGIAN - NEW

Originals and translations of Galactic Messages available on

No comments:

Post a Comment