Followers

Google+ Followers

keshe

Saturday, 2 June 2012

25-05-2012

SaLuSa   25-05-2012 
Istnieje wiele oznak, że stare systemy upadają i jest to nieuniknione, gdyż okazały się one niewłaściwe dla przezwyciężenia waszych problemów. Będzie potrzebny nowy sposób na prowadzenie spraw, który może być całkowicie dostosowany do oszacowanych potrzeb. Mimo to, mogłyby one być potraktowane jako środki tymczasowe, gdyż wypełnią one lukę, która istnieje pomiędzy tym gdzie jesteście teraz, a tym gdzie powinniście być. Okres ewolucyjny, który teraz rozpoczynacie będzie czymś takim jak szybki pożar, gdyż nie wcześniej będziecie mogli zrobić ogromny krok do przodu. I wtedy będziecie ponownie poruszać się w stronę wyższego poziomu. Poinformowaliśmy was, że na przykład, pewnego dnia będziecie żyli w kryształowych miastach, lecz istnieją one nieco w dalszej waszej przyszłości tak, jak i wiele nowych technologii.

Chcemy, abyście stali się świadomi swojego przeznaczenia i w ten sposób możecie je również zamanifestować. Po Wzniesieniu wasze moce twórcze znacznie się zwiększą i będziecie mieli większą rolę w zaspokajaniu swoich własnych potrzeb. Przekonacie się, że cała materia będzie bardziej subtelna i będzie miała większy stopień świadomości, która będzie na was reagowała. W rzeczywistości, w większości przypadków będziecie posiadali dwa sposoby kontaktowania się ze zwierzętami i inną żyjącą materią. Nie będzie lęku z żadnej strony i wasze zdolności do okazywania miłości dla całego życia pomoże stworzyć najwspanialsze relacje - całkowicie szczęśliwe i harmonijne.

Taka przyszłość powinna zajmować wasze umysły, która przeprowadzi was przez jakiekolwiek problemy mające na was bezpośredni wpływ w wyniku tych zmian. Rezultatem będzie spełnienie naszych obietnic, jako części Wielkiego Boskiego Planu waszego Wzniesienia i waszych późniejszych doświadczeń. Po całkowitym pogrążeniu się w otchłani ciemności, teraz w pełni podnosicie się w Świetle. Tam odnajdziecie wasz prawdziwy dom oraz szczęście i radość bycia w Jedności z całym Życiem. Na Ziemi nie można było się spodziewać, że osiągniecie takie zawrotne wysokości, z powodu ciężkich wibracji, które ściągały was w dół. To Kochani zmienia się z każdym upływającym dniem, w miarę jak wy i wszyscy inni pracownicy Światła błyskawicznie zwiększacie iloraz Światła na Ziemi.

Nie musimy już wam właściwie mówić, że ta boska data dla rozpoczęcia wszystkich działań związanych z oczyszczaniem została osiągnięta. Stoimy w gotowości, choć tak naprawdę już rozpoczęliśmy, aczkolwiek relatywnie na niewielką skalę. Jak zawsze, pracujemy poza sceną, lecz oczekujemy, abyśmy byli w stanie wykonywać naszą pracę bardziej otwarcie. Z naszego punktu widzenia jest ważne, abyście wiedzieli co robimy i dlaczego, gdyż pragniemy waszego udziału. Czym więcej możecie działać, tym większą jest nasza przyjemność, gdyż pod wieloma względami, te problemy są waszymi do sprostowania. Jednakże, z samym choćby najsilniejszym postanowieniem, nie możecie pokonać Ciemnych bez pomocy. Nigdy nie postrzegaliśmy naszego zadania jako ratowania was, ale raczej jako udzielania pełnego wsparcia. Wyraźnie bez naszych zaawansowanych technologii nie można byłoby oczekiwać od was ukończenia oczyszczania na czas Wzniesienia.

Na całym świecie są kraje, które przechodzą proces zmian i każdy z nich będzie musiał odpowiedzieć ludziom na ich domaganie się o wolność. Nie jest już dłużej możliwe, aby narzucać im autorytarną władzę przez odmawianie im praw. Ludzie poczuli wolność i dochodzą do zrozumienia, że ona należy do nich i o jej zwrot się ubiegają. I niech tak będzie. Pęd i siła w kierunku pokojowych zmian może być wspierana przez nas i tak jak to czyniliśmy dotychczas, będziemy dalej wspomagali tych, którzy są w to zaangażowani. Nie pozostało niezauważonym to, że nasze statki są widziane w wielu więcej miejscach i okolicznościach, które nie mogą być wyjaśnione inaczej, jak tylko przez ujawnienie prawdy. My już tutaj jesteśmy, a niektóre zaawansowane grupy są tu od wielu lat aktywnie w to zaangażowane i kontakty z wami zostały nawiązane. Wszystko to jest wiadome waszym przywódcom, którzy są częścią tego zatajenia, lecz szczerze mówiąc, niektórzy z nich są pod nadzwyczajną presją, aby nie ujawniać prawdy. To rzeczywiście jest problemem, gdyż Iluminaci posiadają kontrolę rozciągającą się aż po sam szczyt. Jednak z naszą ochroną zobaczycie wkrótce niektórych przywódców wypowiadających się na ten temat i wspierających nas.

Nie możemy wymuszać kwestii Ujawnienia, ale bez ustanku pracujemy w kierunku zaakceptowania układu, który będzie odpowiadał wszystkim stronom zaangażowanym. Byłoby to rzeczywiście w interesie każdego, gdyby zmiany rządowe nastąpiły najpierw, a później spotkania, na których wszyscy byliby otwarci i wspieraliby się wzajemnie. Jednak wydaje się nam, że finansowa sytuacja zmierza ku upadkowi i jest nieunikniona i to jest odpowiedni czas na ustawienie w gotowości programów obfitości. Tak wiele jest na krawędzi do wydarzenia się i będzie to wymagało dużej dbałości o szczegóły, aby wszystko przeszło gładko bez trudności.

Media są świadome tego co się dzieje, lecz są one powstrzymywane przez strach przed konsekwencjami. To się zmieni w niedługim czasie, gdyż musimy poinformować społeczeństwa zanim będziemy mogli rozważyć otwarty kontakt z wami. Możemy widzieć większy obraz, gdyż patrzymy poza Ziemią i to pozwala nam działać w interesie każdego. Ciemni mają nadzieję, że odejdą z wielkim “hukiem”, ale my zapewnimy, że to się nie wydarzy. Aresztowania są kontynuowane i w miarę jak nasi sojusznicy odnajdują ich, są oni uwięzieni lub trzymani w areszcie domowym. Zapewniamy, że główni sprawcy będą pierwszymi, których sprawy będą rozpatrywane. Brak wiadomości, nie jest złą wiadomością, o ile nam wiadomo, gdy dużo naszych działań w chwili obecnej z konieczności jest trzymane w tajemnicy.

Jesteśmy tylko jednym ze źródeł informacji i możecie czuć się pewni, że ci z was, którzy są dobrze oczytani, mogą tylko potwierdzić, że te wiadomości są najlepszym komplementem dla siebie. Skorzystajcie z nich tak wiele, na ile możecie je zaakceptować, a w razie wątpliwości zaufajcie swojej intuicji. Pod pewnymi względami, nieważne jest kto ma rację, a kto się myli. Tylko czas wydobędzie całą prawdę, a wtedy będziecie już na dobre na drodze ku Wzniesieniu. To jest wszystko, co tak naprawdę się liczy, gdyż jest wiele ścieżek i linii czasowych, które prowadzą w tym samym kierunku.

Jestem SaLuSa z Syriusza i jestem przygotowany do ostatecznego parcia naszych sprzymierzeńców, które położy kres opóźnieniom i pozwoli na celebrację końca Ciemnych. I wtedy nastanie radosna jazda aż do samego Wzniesienia. Nasza Miłość jest zawsze z wami wszystkimi.Dziękuje Salusa,
Mike Quinsey.

Website: Tree of the Golden Light

Przetłumaczyli Sławek i Viola, edycja Krystal - Transformacja 2012

Drodzy Czytelnicy,

Tymczasowo nie jesteśmy w stanie udostępnić Wam tych tłumaczeń. Gdyby ktoś z Was zechciał przetłumaczyć je na język Polski, prosimy o kontakt luisavasconcellos@hotmail.com lub info@galacticchannelings.com

Z góry dziękujemy


                                                 ***

We are looking for volunteers wishing to post at these blogs, if possible with some previous experience. Please contact curadora64@gmail.com

Welcome to the PAO Light-Circles


Dear Readers,

 We are looking for new translators  English-Korean and English-Hungarian for SaLuSa's messages and English-Indonesian for  Wanderer’s messages. 
We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 25 languages) that wants to spread messages of Unconditional Love and Spirit Light as far and wide as possible.
Would you like to join us?  Please send an email to
 

and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.

 

No comments:

Post a Comment